Dubai’de Ev Satın Almanın Tam Zamanı

Dubai’de Ev Satın Almanın Tam Zamanı

Dubai’ye yerleşim son dönemde bir hayli revaçta. Metropol durumundaki Dubai, uzun zamandır yerleşmek adına en akla yatkın yerlerden biri konumunda. Canlı atmosferi, kültürlü nüfusu, vergi avantajı, sahip olduğu çekici iş ortamı ve lüks yaşam tarzında dünyanın zirvesinde oluşu ile Dubai; kendini dünyanın her yerinden varlıklı ailelerin taşınmak istediği favori yerlerden biri olarak konumlandırdı.

Her konfora sahip olabileceğiniz modern lüks daireler ve Downtown’un panoramik manzarasına sahip bu metropol büyük bir emlak alanıdır. Bu bölgede her türden emlak bulabilirsiniz. Dubai Emirliği’nin yabancı yatırımcılara sağladığı en büyük avantaj da evi satın alan kişiye evi satmadığı süre kadar oturum izni hakkı tanımasıdır. Dubai’de gayrimenkul satın alma yoluyla verilen oturum izni diğer ülkeler gibi 1 ya da 3 yıl gibi sınırlı bir süre için değil, ev satılana kadardır. Bu nedenle ev sahipleri uzun yıllar Dubai oturum hakkına sahip olabilmektedir.

Neden Dubai’de Ev Satın Almalısınız ?

Dubai’nin Jeostratejik Konumu
Doğu ile Batı arasında bir köprü görevi gören Dubai, Basra Körfezi’nin güneydoğu kıyılarında bulunmaktadır.

Dubai’nin Gelişmiş Altyapısı
Dubai, dünyanın en yüksek binası Burç Halife’si, lüks otelleri ve daha birçok altyapı yeniliğiyle tüm ülkelerin bir adım önüne geçmeyi başarmıştır.

Dubai’de Liman ve Marinanın Kusursuz İşleyişi
3,5 km uzunluğunda bir kanal üzerinde kurulu 5 farklı marinaya sahip Dubai Marina, etrafında yükselen gökdelenler ve her zevke hitap eden restoran ve kafeleriyle Dubai’nin en prestijli bölgesidir. Her yıl milyonlarca tonluk kargoların taşındığı limanda, hiçbir iş aksatılmadan kolaylıkla halledilmektedir.

Dubai’de Bulunan Eşsiz Güzellikteki Tema Parklar ve Plajlar
Dubai’nin her yıl binlerce turist ve iş adamı tarafından ziyaret edilmesinde, tema parkları ve ayrıcalıklı plajları da etkilidir. Dünyanın en iyi tema parklarına sahip olan Emirlik, aynı zamanda ayrıcalıklı plajları ile de en sevilen uğrak noktalarından biri olmuştur.

Zenginliğin Doruk Noktası ve Lüks Yaşam Stili Dubai
Lüks yaşam stili ile çoğu insanın yaşamak istediği bir yer olan Dubai, bu anlamda da bir yatırım cenneti. Çünkü; insanlar buraya para harcamak için geliyorlar.

Sürekli Yeni Bir Proje!
Gün geçmiyor ki Dubai’nin yeni bir projesi konuşulmasın! Sürekli yeni binalar, gökdelenler, eğlence tesisleri, iş merkezleri inşa edilen Dubai, bu yönüyle hem sakinlerine yeni iş fırsatları yaratıyor, hem de yatırım ortaklarına yeni fırsatlar sunuyor.

Dubai’de Gayrimenkul Yatırımında Vergi %0
Gayrimenkul yatırımı yaptığınızda ve bundan kira geliri elde ettiğinizde herhangi bir vergi ödemeyeceksiniz. Haliyle Dubai, bir çok yatırımcı için hala çok cazip ve kaçınılmaz bir fırsat sunuyor.

Karşılaştır ()